Podłogi PREMIUM

Podłogi laminowane PREMIUM to obszerny zestaw współczesnych wzorów o zróżnicowanych wymiarach i kolorystyce.

Kompleksowa ochrona przed wilgocią: system AquaSafe

Podłogi PREMIUM  Jest 136 produktów.

Podkategorie

 • Kolekcja LC 200

  Wyrafinowane i poręczne - wszechstronne.
  To nie zawsze musi być (tylko) dąb. Przy długości ponad 1,20m podłogi laminowane MICALA prezentują się doskonale. Olbrzymia różnorodność wzorów, od całkowicie klasycznych do raczej niespotykanych 1-lamelowych i 3-lamelowych paneli zaspokoi każdy gust. W odróżnieniu od kolekcji LD 200 (S) Micala, ta kolekcja nie posiada V-fugi.

 • Kolekcja LD 200

  Wyrafinowane i poręczne - wszechstronne.
  To nie zawsze musi być (tylko) dąb. Przy długości ponad 1,20m podłogi laminowane MICALA prezentują się doskonale. Olbrzymia różnorodność wzorów, od całkowicie klasycznych do raczej niespotykanych 1-lamelowych paneli z V-fugą na długich krawędziach zaspokoi każdy gust.

 • Kolekcja LS 300

  Wąskie i eleganckie.
  Wysokiej jakości podłogi laminowane robiące wrażenie w każdym pomieszczeniu. Kolekcja Talamo to wyselekcjonowane powierzchnie i struktury zestawione z doskonale dobranym, wąskim formatem paneli. Charakterystyczne dla kolekcji Talamo są intensywne dekory dębu, gdzie naturalny wygląd drewna łączy się z zaakcentowanymi strukturami porów drewna.

 • Kolekcja LD 300|20

  Najpiękniejsza dla wielbicieli natury.
  Długa deska 1-lamelowa z V-fugą na długich krawędziach z bardzo rzadką powtarzalnością wzoru, wyglądająca jak naturalnie olejowana matowa deska. Każda z desek ma ponad 2m długości i zapewnia bardzo elegancki i przestronny wygląd pomieszczenia. Opcjonalnie dostępna wraz z podkładem zintegrowanym 2,5mm.

 • Kolekcja LD 300|25

  Zapiera dech w piersiach.
  Długa i szeroka deska 1-lamelowa z V-fugą na wszystkich krawędziach z bardzo rzadką powtarzalnością wzoru, o bardzo naturalnym wyglądzie. Każda deska ma ponad 2m długości i swym wyglądem zapiera dech w piersiach

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 136 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 136 elementów

Katalog

Podłogi PREMIUM

Informacje

Promocje

Nowe produkty