Okna

W naszej ofercie znajdziesz okna PCV, stolarkę drewnianą oraz aluminium. 
PROFILE ALUMINIOWE PONZIO, ALUPROF

Okna  Jest 5 produktów.

Podkategorie

 • Okna plastikowe

  Nowoczesne okna PCV to dziś standard w budownictwie. Funkcjonalne, estetyczne, a przy tym rozsądne cenowo – sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy obiektach biurowych i przemysłowych. Gwarantują komfort akustyczny, duże oszczędności ciepła oraz stylowy wygląd, bez względu na zastosowaną aranżację.

 • Okna drewniane

  Drewniane okna najczęściej wybierane są przez osoby, które cenią sobie naturalność i nienaganną estetykę. Drewno uważane jest za szlachetny materiał, który stosowany jest od wielu wieków z uwagi na niezwykłą elastyczność oraz łatwość obróbki. Nowoczesne okna drewniane zapewniają użytkownikom komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd. Ponadto, drewno jest odnawialnym surowcem, w pełni bezpiecznym dla środowiska naturalnego.

 • Okna aluminiowe
 • Okna energooszczędne

  Głównym zadaniem okien pasywnych jest zapewnienie wysokiej szczelności budynku i uniemożliwienie powstawania mostków termicznych.

 • Drzwi Tarasowe

  To wygodne wyjście na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu, a także doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne/uchylno-przesuwne idealnie sprawdzają się zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w komfortowych apartamentach lub hotelach. Zastosowanie niskiego progu znacząco wpływa na komfort użytkowania i stanowi idealne rozwiązanie dla osób mających problemy z poruszaniem się.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Okna

Informacje

Promocje

Nowe produkty