Podłogi PLATINIUM

Tworząc markę podłóg laminowanych PLATINIUM myśleliśmy o indywidualnych potrzebach oraz wyszukanych gustach naszych Klientów. Zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych panele laminowane z oferty firmy SWISS KRONO stanowią integralny element wystroju. Niezależnie czy jest to salon, pokój dziecięcy czy sypialnia, każde z tych pomieszcze...

Tworząc markę podłóg laminowanych PLATINIUM myśleliśmy o indywidualnych potrzebach oraz wyszukanych gustach naszych Klientów. Zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych panele laminowane z oferty firmy SWISS KRONO stanowią integralny element wystroju. Niezależnie czy jest to salon, pokój dziecięcy czy sypialnia, każde z tych pomieszczeń nabierze wyjątkowego charakteru.

Więcej

Podłogi PLATINIUM  Jest 19 produktów.

Podkategorie

 • Kolekcja KING SIZE

  Kolekcja paneli, które można układać na dużych powierzchniach. Ułożysz nawet 120 m2 bez dodatkowych listew!

 • Kolekcja ROUTE DES VINS

  Artystyczna wizja stworzona z połączenia historii szlaków produkcji wina, dojrzewającego w drewnianych beczkach. Wysoka klasa ścieralności pozwoli na długo zachować jej wyjątkowy charakter.

 • Kolekcja MASSIVUM

  Podłoga stworzona, by trwać i cieszyć swym wyglądem przez długi czas. Najwyższe parametry wytrzymałości AC5 gwarantują jej trwałość.

 • Kolekcja MARS

  Inspirowana siłami natury. Głęboko szczotkowana struktura drewna olejowanego zachwyca i nadaje wnętrzu dynamiczny charakter.

 • Kolekcja HELIO

  Na każdej desce możemy dostrzec grę, w której mat i połysk przenikają się nawzajem. Całość wiernie odwzorowuje olejowaną deskę dębu

 • Kolekcja PROGRESS

  Nowoczesne podłogi z delikatną strukturą drewna. Idealne dla wnętrz w stylu skandynawskim i minimalistycznym.

 • Kolekcja MARINE

  Podłoga inspirowana drewnem i wodą. Nowy wąski format w klasie AC4 daje możliwość wypłynięcia na szerokie wody wnętrzarskich aranżacji.

 • Kolekcja LUNA

  Zaskakuje synchronicznym dopasowaniem faktury do rysunku drewna. Dodatkowo jej wyjątkowość podkreśla matowe wykończenie.

 • Kolekcja VENUS

  Zapowiedź nowej generacji podłóg laminowanych 3D. Trójwymiarowy efekt gwarantuje oryginalne i stylowe dopełnienie wnętrza. Ta podłoga po prostu ma to coś.

 • Kolekcja EXCLUSIVE

  Podłoga z nowoczesną głęboką strukturą, którą dodatkowo podkreśla 4 stronna V-fuga. Takie rozwiązanie sprawi, że nasze wnętrza nabiorą szyku i elegancji.

 • Kolekcja EXCELLENCE

  Panele podłogowe, które doskonale nadają się do Twoich wnętrz. Szczelne łączenie desek wraz z błyszczącą strukturą drewna sprawiają, że na podłodze powstaje piękna tafla.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 19 elementów

Katalog

Podłogi PLATINIUM

Informacje

Promocje

Nowe produkty