Producenci

Producenci Klamek

Producenci  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • CONVEX

  Convex to Grecki producent designerskich klamek wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Łączy w sobie długie doświadczenie w produkcji wyrobów metalowych oraz dużą wiedzę techniczną projektantów. Dzięki wysiłkowi znanych architektów i projektantów, kolekcja Convex odznacza się wyraźną elegancją, wyrafinowaniem, perfekcją wykończenia i unikalnością.

 • OLIVARI

  OLIVARI jest włoskim producentem klamek z ponad 100-letnią historią. Cały wiek działalności był okresem innowacji, rozwoju i udoskonalania swoich wyrobów, przy jednoczesnym zadbaniu o aspekt wizualny i estetyczny.

  Firma produkuje w swoich zakładach klamki włoskie i uchwyty już od 1911 roku. To właśnie w Italii prowadzony jest cały proces produkcyjny, zaczynając od szczap mosiądzu, kucia akcesoriów drzwiowych, a następnie ich chromowania, bielenia oraz cechowania laserem.

 • TUPAI

  Portugalski producent wysokiej jakości okuć i innych akcesoriów drzwiowych, posiadający najnowocześniejszą linię produkcyjną w Europie. Markowe mosiężne okucia TUPAI wytwarzane są z najlepszej jakości stopów mosiądzu. Ich powierzchnię zabezpiecza wyjątkowo trwały lakier, którego jakość jest uzyskiwana dzięki wykorzystaniu procesu elektroforezy.

 • URFIC

  Portugalskie klamki Urfic łączą najnowsze trendy z ponadczasową klasyką. Nasze klamki to niewielkie szczegóły, które sprawiają, że dom robi wrażenie już przy otwarciu drzwi. Oferujemy klasyczne wykończenie chromowane o niesłabnącym połysku, ponadczasowy chrom szczotkowany oraz wyjątkowe wykończenia czarne i białe, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów na europejskim rynku. Klamki oraz gałki Urfic są dostępne na rozecie okrągłej lub kwadratowej.

 • WB

  Klamki z nowej kolekcji WB AF charakteryzują się wyjątkową precyzją wykonania i uniwersalnym designem. Mechanizm rozety podklamkowej wyposażony jest w podwójne sprężyny samopoziomujące. Klamka na stałe została zespolona z metalowym adapterem drzwiowym; zaś nakładka rozety mocowana na wcisk sprawia, że produkt na drzwiach prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

  Badania klamek WB AF

 • ROOTHKIN

  Roothkin jest importerem i dystrybutorem okuć do drzwi.

  Naszą ideą jest dostarczenie klientom dobrych jakościowo i funkcjonalnie produktów w konkurencyjnych cenach.
  Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć nasze produkty i usługi klientom, w sposób jakiego od nas oczekują: zapewniając najwyższą jakość obsługi, maksimum wygody i konkurencyjne ceny.

 • VDS

  Firma VDS  działa na polskim rynku od 2001 roku. Od 2003 roku jako spółka prawa handlowego: VDS Sp. z o.o. a od 2011 roku również spółka komandytowa. Zajmujemy się dystrybucją szerokiego  asortymentu produktowego w zakresie klamek, okuć i akcesoriów stolarki otworowej.

 • ENTRA

  Od 30 lat dostarczamy Państwu piękne i trwałe drzwi do aranżacji Państwa wnętrz. Od początku swojej działalności skupiamy się na wprowadzaniu innowacyjności i ulepszeń dla swoich produktów.

  Nie boimy się ciekawych form wzorniczych i zastosowania ich w naszych projektach. Dbamy o systematyczny rozwój otwierając się na nowe kierunki naszych produktów.

 • APRILE

  Klamki APRILE wyposażone są w metalowe sprężyny samopoziomujące, a ich rękojeść na stałe została zespolona z nakładkami. Mocowane są na metalowym adapterze co sprawia, że produkt na drzwiach prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Kolekcja APRILE charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania, nowoczesnym designem oraz niepowtarzalną stylistyką. Klamki te świetnie sprawdzą się w domach, mieszkaniach, a także lokalach uzytkowych i biurach nadając ich wnętrzu niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru.

 • STERK

  Klamki z nowej kolekcji STERK charakteryzują się wyjątkową precyzją wykonania i uniwersalnym designem. Mechanizm rozety podklamkowej wyposażony jest w podwójne sprężyny samopoziomujące. Klamka na stałe została zespolona z metalowym adapterem drzwiowym; zaś nakładka rozety mocowana na wcisk sprawia, że produkt na drzwiach prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Klamki posiadają atest higieniczny.

 • DnD

  Dnd by Martinelli to renomowany włoski producent klamek, gałek i kołatek najwyższej jakości. Firma została założona ponad 50 lat temu i od tej pory nieustannie się rozwija, ewoluując w zakresie unowocześniania procesów produkcji oraz ulepszania swoich projektów. Pozostając wciąż w rękach potomków założycieli pod nazwą Dnd, marka stawia na innowacyjne i kreatywne pomysły, tworzone na skutek synergicznej współpracy projektantów, rzemieślników i techników.

 • FUSITAL

  Fusital - włoska marka produktów konsorcjum Assa-Abloy.

  Nowoczesne i fantazyjne klamki drzwiowe fusital projektowane są przez gremium światowej sławy projektantów i architektów.

 • SALICE PAOLO

  Włoska firma Salice Paolo zarządzana jest obecnie przez wnuków jej założyciela, zdolnego projektanta, pasjonata i wizjonera, od którego nazwiska pochodzi nazwa marki. Ponad stuletnia tradycja świadczy o pozycji i jakości jej wyrobów oraz determinuje ich unikalny styl i charakter. Klamki Salice Paolo dążą do łączenia w sobie tego, co najlepsze w nowoczesnej technologii i klasycznym, artystycznym rękodziele, oferując szereg wzorów i rodzajów wykończenia w najlepszej jakości.

 • VALLI&VALLI

  Filozofią marki Valli&Valli jest dążenie do doskonałości w produkcji klamek do drzwi i okien oraz gałek i uchwytów drzwiowych i meblowych.
  Szeroka gama produktów obejmuje zarówno styl klasyczny jaki i nowoczesny.
  Produkty Valli wykonane są całkowicie z mosiądzu bądź stali.
  Każdy produkt linii Fusital został zaprojektowany przez znanych projektantów architektury.
  Fusital jest synonimem elegancji i indywidualności.
  Produkty są wyrafinowane i w 100% wyprodukowane we Włoszech.

 • STILE

  Stile jest marką najwyższej jakości klamek, która tworząc nowe modele stawia potrzeby użytkownika na pierwszym miejscu. Jej doświadczeni i wielokrotnie wyróżniani projektanci kierują się ideą poprawiania komfortu życia poprzez funkcjonalny i starannie przemyślany design. Klamki Stile kierowane są do szerokiego grona klientów, poszukujących autorskiego wzornictwa na najwyższym poziomie. Ich wykonanie cechuje chirurgiczna precyzja oraz trwałość, które zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu technologicznie zaawansowanych procesów produkcyjnych.

Producenci

Informacje

Promocje

Nowe produkty