Deska podłogowa  Jest 51 produktów.

Podkategorie

 • BARLINEK

  PODŁOGI DREWNIANE BARLINEK – PRODUCENT Z DOŚWIADCZENIEM

  Barlinek to największa i najbardziej znana polska firma produkująca podłogi drewniane. Posiada 150 lat doświadczenia w przemyśle drzewnym, a swoje wyroby sprzedaje do 55 krajów na pięciu kontynentach. Głównym produktem firmy jest Deska Barlinecka, która określana jest w Europie jako „engineered wood” lub deska trójwarstwowa. Wywodzi się ze Skandynawii, której mieszkańcy słyną z upodobania do drewna, ale przekonali się, że zwykłe lite podłogi drewniane, mimo że piękne to pod wpływem wilgotności „pracują” 

 • BALTIC WOOD

  „Doskonałe” – takim słowem określają podłogi Baltic Wood klienci, którzy wybrali je do miejsc, w których mieszkają i pracują. Firma powstała ponad 18 lat temu 
  w Polsce, jednak szybko stała się podmiotem o zasięgu międzynarodowym. Dziś, dzięki szerokiej sieci partnerów, podłogi Baltic Wood trafiają do klientów w 52 krajach całego świata. 
  Nowoczesny zakład produkcyjny, siedziba główna firmy oraz biura handlowe zlokalizowane są na podkarpaciu, w Jaśle.

 • TARKETT

  Od ponad 130 lat firma Tarkett dokłada najwyższych starań, aby dostarczać klientom najlepsze podłogi.
  Nasza wizja to poprowadzenie całej branży w takim kierunku, aby wytwarzanie podłóg odbywało się w zrównoważony sposób. Chcemy zapewnić ochronę ludzi i środowiska za pomocą w pełni zintegrowanych rozwiązań projektowanych pod kątem użytkowników.

 • SKANDINAVIEN

  Zainspirowani naturą stworzyliśmy nową kolekcję Skandinavien. Dzięki naszym podłogom naturalnym ocieplisz klimat każdego wnętrza / Przenieś się do dalekiej Skandynawii i stwórz przytulne wnętrze dzięki podłogom naturalnym Skandinavien.  Minimalizm oraz elegancja sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, a nasze drewno to gwarancja trwałości i solidności.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 51 elementów

Katalog

Włączone filtry:

  Deska podłogowa

  Informacje

  Promocje

  Nowe produkty