Producenci  Jest 3234 produktów.

Podkategorie

 • ASILO

  Marka Asilo istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Producentem drzwi wewnętrznych jest firma Entra. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej liczbie zadowolonych klientów jest cenionym przedsiębiorstwem na krajowym rynku wnętrzarskim. Asilo to specjalny rodzaj drzwi wewnętrznych, zwanych również fornirowanymi. Ich wykonanie przebiega etapami, przez co końcowy efekt jest najwyższej klasy i spełnia wszelkie wymagania. Materiał, z którego składają się tego typu drzwi drewniane wewnętrzne, pozyskuje się poprzez skrawanie drewna o odpowiedniej średnicy, a następnie łączenie ze sobą otrzymanych warstw. W efekcie otrzymujemy drzwi o wyglądzie łudząco podobnym do modeli wyprodukowanych w całości z naturalnego drewna. Fornirowane drzwi wewnętrzne są połączeniem niebanalnych rozwiązań oraz nowoczesnego designu.

 • DRE
 • ECLISSE

  Początek firmy Eclisse przypada na lata osiemdziesiąte, kiedy to rodzinny zakład rzemieślniczy powstały pod koniec lat sześćdziesiątych stopniowo specjalizuje się w produkcji metalowych systemów do drzwi i okien. Podczas jednej z wizyt na targach właściciel firmy DE FAVERI
  kierowany intuicją podejmuje decyzję o zróżnicowaniu pierwotnej działalności firmy tworząc I wprowadzając na rynek zupełnie nowy produkt – system do drzwi chowanych w ścianę.

 • LEON
  Leon jest marką bardzo dobrze zaprojektowanych produktów. Nasze ościeżnice ukryte, systemy naścienne, kasety do drzwi chowanych w ścianę oraz ościeżnice regulowane cechuje nad wyraz wysoka jakość, a co za tym idzie, uznanie ze strony klientów. Projektując, przywiązujemy wagę do najdrobniejszych detali, tak aby stworzyć niestandardowe i nowoczesne rozwiązania.
 • INTERDOOR

  Nasze drzwi to dobrze zaprojektowane drzwi, dostosowane tak, aby spełniać wymagania osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie.

  Produkujemy drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe.

 • POL-SKONE

  POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych.

  Powstała w 1990 roku i przez ponad 27 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

 • INVADO
 • INTENSO-DOORS

  Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku.
  Dziesięć lat aktywności fi rmy na rynku stolarki otworowej umożliwia naszej fi rmie
  dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

 • PORTA

  Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycja pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe. 

 • DOORSY

  Firma Doorsy powstała w 2001 roku. Mozolny trud budowania marki firmy, której siła opiera się na jakościowym produkcie w atrakcyjnej cenie zaowocował rozbudową firmy do obecnego rozmiaru. Firma obecnie zajmuje obszar ponad 2 hektarów i dysponuje powierzchnią hal produkcyjnych przekraczającą 3000 metrów kwadratowych, gdzie zatrudnionych jest blisko 100 wykfalifikowanych pracowników.

 • CAL

  Każdy wzór produktów “CAL” Państwo wybiorą, będzie tej samej niezmiennej wysokiej jakości i najwyższych standardów produkcji. Wybierzcie drzwi najbardziej innowacyjnego producenta w branży, wyznaczającego trendy nowatorstwa i technologii. Nasze drewniane produkty są użytkowane przez właścicieli sieci sprzedaży stolarki drzwiowej i zewnętrznej, polecane przez instytuty badawcze, zdobią m. in. Apartamenty Papieskie w Klasztorze Wigierskim czy Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Rydze.

 • DRE SUPREME

  DRE SUPREME to kolekcja drzwi zaprojektowanych przez Krzysztofa Mirucia z myślą o realizacji w designerskich wnętrzach. Kolekcję tworzy: KIOTO, SOHO, CITY, SOL i HAMPTON.

 • AmbasaDOOR by Pol-Skone

  Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych AMBASADOOR jest prawdziwym symbolem luksusu, klasy i wyrafinowanego stylu.
  Kolekcja AMBASADOOR powstała we współpracy technologów i projektantów POL-SKONE z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

 • DERPAL

  Naszą ofertę łatwo dostosowujemy do państwa oczekiwań w zakresie wzornictwa, kolorystyki, wymiarów czy dodatkowego wyposażenia drzwi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Zmieniamy się każdego dnia zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Fabryka Drzwi DERPAL śmiało konkuruje z największymi producentami drzwi na polskim rynku.

 • LAGUNA

  Projektując dla Państwa nasze produkty, stawiamy sobie za cel budowanie środowiska pracy o bardzo wysokiej kulturze, a jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by w szybki i skuteczny sposób zaspokajać Państwa potrzeby. Dążymy do ciągłego rozwoju i doskonalenia, ale także pamiętamy o tym, że oprócz wymiaru finansowego, biznes to także – a może i przede wszystkim – sztuka i kultura życia.

  Naszą pasją od zawsze było projektowanie innowacyjnych rozwiązań, dlatego wsłuchując się w potrzeby rynku stworzyliśmy markę Laguna, a następnie Anima Domus oraz Gustavson. Laguna, to ciągłe doskonalenie produktów i nowych technologii. Ważne jest jednak, by finalne produkty były dostępne dla klienta w przystępnej ceni

 • LAGRUS

  Drzwi bezprzylgowe LAGRUS odpowiednio dobrane, budują wizerunek całego domu na długie lata, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter. Tworząc poszczególne modele drzwi kierujemy się estetyką, nie zapominając o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
  Nasze drzwi to inwestycja na lata, pozwalająca na niezależne zmiany w aranżacji przestrzeni domowej.

  Połączenie forniru drewna Polskiego Dębu, z szeroką gamą wzorów to nasza propozycja drzwi wewnętrznych LAGRUS.

 • ERKADO

  ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej nasze drzwi trafiają do Twojego domu.

 • AGMAR

  Produkcję stolarki otworowej rozpoczęliśmy właśnie w roku 1998. Marka AGMAR jest znana w większości regionów południowo-wschodniej i centralnejczęści naszego kraju. Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój. Agmar podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej.

 • PROFILDOORS
  Firma ProfilDoors istnieje już ponad 15 lat. Swoją działalność ProfilDoors rozpoczęła od produkcji
  meblowych i drzwiowych listew i akcesoriów. W 2003 firma stała się największym producentem drzwiowych akcesoriów w Rosji. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w 2004 roku zakład uruchomił produkcję szerokiej gamy drzwi wewnętrznych. Dzięki wysokim standardom jakości i współpracy z liderami w branży obróbki drewna i przemysłu surowcowego, ciągłemu wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz szerokiemuasortymentowi wzorów drzwi, kolorów i powłok w dniu dzisiejszym
  firma ProfilDoors — to nowoczesne przedsiębiorstwo, posiadającesieć dystrybutorską nie tylko w Rosji, ale też w wielu innychpaństwach świata.
 • BARAŃSKI

  Barański - drzwi, które otwierają nowe możliwości.

  Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 30 lat powstałą z zamiłowania do drewna. Od początku istnienia naszą specjalizacją były drzwi wewnętrzne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom znacznie rozszerzyliśmy naszą ofertę. Dziś znani jesteśmy także z produkcji drzwi zewnętrznych.

  Przez ostanie lata firma dynamicznie rozwijała się, przekształcając w prężnie działające przedsiębiorstwo. Zatrudniamy ponad stuosobową wysokowyspecjalizowaną załogę oraz dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym zapewniającym wysoki standard oferowanych produktów. W branży wyróżnia nas bogate doświadczenie i profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

  Pragniemy, aby nasze drzwi dawały Klientom nie tylko funkcjonalność oraz jakość, ale przede wszystkim pozwalały tworzyć swój własny i niepowtarzalny styl. Mamy nadzieję, iż nasze drzwi pomogą zrealizować Państwa marzenia.

  Część z Państwa spotkała się z nami i naszymi drzwiami pod nazwą Markop sp.j., jednakże zdecydowana większość z naszych Klientów kojarzy nas i nasze produkty z nazwiskiem Barański. Stąd też pojawiła się idea, aby również fi rmę i jej produkty sygnować bezpośrednio nazwiskiem.

  Drzwi drewniane to piękno i naturalność, klasyka i nowoczesność, ale przede wszystkim ponadczasowość. Różnorodność wzorów i form, pozwala na dowolność aranżacji według indywidualnego gustu. My nie ograniczamy - my tworzymy nowe możliwości.

  Firma Barański ma zaszczyt zaprezentować efekt ostatnich prac i starań całego zespołu oraz zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową.

 • VASCO DOORS

  Vasco doors jest marką firmy Kospan. Firma Kospan to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju. Istniejemy na rynku od ponad 15 lat w trakcie, których zdobyliśmy duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów, co zaowocowało stworzeniem bogatej i atrakcyjnej oferty zarówno pod względem kolorystyki jak i asortymentu.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 3234 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 3234 elementów

Katalog

Włączone filtry:
  Kategorie

  Producenci

  Informacje

  Promocje

  Nowe produkty