Podłogi winylowe
Panele podłogowe winylowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz szybki i prosty montaż. Dzięki elastycznemu materiałowi nie ma potrzeby korzystania z wielu specjalistycznych narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz panele wodoodporne, które z powodzeniem tłumią dźwięki i mogą być stosowane na powierzchniach z ogrzewanie...
Panele podłogowe winylowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz szybki i prosty montaż. Dzięki elastycznemu materiałowi nie ma potrzeby korzystania z wielu specjalistycznych narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz panele wodoodporne, które z powodzeniem tłumią dźwięki i mogą być stosowane na powierzchniach z ogrzewaniem podłogowym. Nadają się również do kuchni i łazienki oraz są łatwe do utrzymania w czystości.
Więcej

Podłogi winylowe  Jest 45 produktów.

Podkategorie

 • KRONOSPAN
 • IVC

  Panele winylowe Primero belgijskiego producenta IVC to kolekcja zawierająca m.in. panele imitujące naturalne, drewniane wzory. Bogata kolorystyka oraz oryginalne wzornictwo umożliwiają zastosowanie paneli w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 45 elementów

Katalog

Włączone filtry:
  Klasa Ścieralności

  Podłogi winylowe

  Informacje

  Promocje

  Nowe produkty