V-PERFECT cienkie zgrzewy w DRUTEX

V-PERFECT cienkie zgrzewy w DRUTEX

Drutex wdraża technologię V-Perfect, która pozwala na uzyskiwanie tzw. cienkich zgrzewów w systemach okienno-drzwiowych Iglo 5 Classic, Iglo Energy Classic, Iglo Light, a także w systemach podnoszono-przesuwnych Iglo-HS.

Innowacyjne rozwiązanie V-Perfect, dostępne w produktach Drutex, pozwala na idealne łączenie profili, gwarantujące zdecydowanie lepszą kontrolę docisku, zgrzewu i praktycznie wykluczające powstawanie wypływki, a tym samym konieczność jej mechanicznej obróbki. Jednocześnie zostaje całkowicie wyeliminowane używanie pisaków korekcyjnych.

Dodatkowym atutem tej technologii zgrzewania jest wyjątkowa dokładność i precyzja wykonania. Ponadto zwiększona powierzchnia zgrzewu pozwala osiągać bardzo dobre parametry w testach na wytrzymałość naroży.

Okna w technologii V-Perfect wykonujemy dla każdego koloru okleiny dostępnej w ofercie Drutex. Jednocześnie wszystkie parametry systemów okienno-drzwiowych związane z ich energooszczędnością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością i trwałością pozostają na niezmiennym, wysokim poziomie.

Nowoczesna technologia V-Perfect to odpowiedź na oczekiwania rynku i większe możliwości kształtowania konstrukcji okienno-drzwiowych wyróżniających się eleganckim designem i estetyką naroży.

Realizacja zamówienia w tej technologii w systemach Iglo-HS oraz Iglo Energy Classic nie wymaga jakiejkolwiek dopłaty, natomiast w systemach Iglo 5 Classic i Iglo Light wynosi 1%, Szczegóły oferty dostępne u naszych handlowców. 

Zapytaj o wycenę już dziś!