PROGRAM CZYSTE POWIETRZE

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE

DLA KOGO?

Jeśli Twoje roczne dochody nie przekraczają 135 000 zł i jesteś właścicielem lub współwłaścicielem domu, w którym zamierzasz wymienić drzwi zewnętrzne, możesz skorzystać z rządowego, ekologicznego Programu Czyste Powietrze. Warunkiem jest także termin wydania pozwolenia na budowę, gdzie program zakłada dotację wyłącznie dla budynków z pozwoleniem na budowę wydanym przed 2014r.

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE 2024

W Programie Czyste Powietrze 2024 zwiększone zostało dofinansowanie na termoizolację domu, które wzrosło z 80 000 zł do 135 000 zł (przy kompleksowej modernizacji). Program dofinansowań do termoizolacji domów i wymiany pieców grzewczych ma być realizowany do 2029 roku.
Orientacyjną kwotę dofinansowania sprawdzisz w kalkulatorze Programu Czyste Powietrze: https://czystepowietrze.gov.pl/kalkulator-dotacji

UZYSKAJ DOTACJĘ DO WYMIANY DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

Wniosek o dofinansowanie Programu Czyste Powietrze możesz złożyć przez Internet (Profil Zaufany), w Urzędzie Gminy, który podpisał porozumienie w sprawie realizacji programu Czyste powietrze lub w wojewódzkim oddziale Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wsparcie finansowe otrzymasz na projekty zakończone, w trakcie realizacji lub planowane.

PRZYDATNE LINKI:

 

 Większość drzwi z naszej oferty spełnia wymogi stawiane przez program, a zamawiając drzwi z usługą montażu* pomagamy  w wypełnieniu wniosku. Zapraszamy!

* Realizujemy usługi na terenie Warszawy i okolic.