TUPAI - WSZYSKIE KLAMKI W 3D

TUPAI - WSZYSKIE KLAMKI W 3D

Zobacz wizualizację każdej klamki Tupai w 3D


Od teraz każdy nasz klient ma możliwość personalizacji produktów marki TUPAI, można je przetestować w ponad 100 różnych kombinacjach od dostosowania do potrzeb indywidualnych projektów.

W bazie konfiguratora dostępne są wszystkie modele i wykończenia klamek TUPAI - wystarczy jeden 'klik', aby sprawdzić wybrany produkt w wielu, różnych wariantach!

Zapraszamy do wypróbowania konfiguratora na stronie producenta:

https://simulador.tupai.pt/


PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI KONFIGURATORA:

 
DLACZEGO TUPAI ?
Ponieważ TUPAI jest marką docenianą przez szerokie grono architektów, projektantów, dystrybutorów, instalatorów i konsumentów.
Firma powstała w 1976 roku i nieprzerwalnie działa w branży obróbki metali, kierując się rzetelnością w relacjach z partnerami, rygorem w zobowiązaniach oraz poszanowaniem norm prawnych i środowiskowych.
Misją marki TUPAI jest osiągnięcie pozycji firmy globalnej, angażującej ludzi i partnerów w ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. W naszej pracy każdego dnia łączymy wiedzę pokoleń z profesjonalizmem i dobrą praktyką zarządzania.
TUPAI już od ponad 40 lat rozszerza swoją obecność w Portugalii oraz w wielu krajach na całym świecie, działając w dwóch różnych segmentach biznesowych, oferując produkty katalogowe (okucia budowlane) oraz produkty OEM (według specyfikacji klienta).
Marka Tupai produkuje swoje artykuły z 3 surowców: mosiądzu, znalu i stali nierdzewnej, rozwijając swoje procesy produkcyjne (w sposób zintegrowany), od kucia mosiądzu, wtrysku mosiądzu i znalu po cięcie na zimno i laserowo przy zastosowaniu technologii polerowania powierzchni. TUPAI z powodzeniem łączy procesy automatyzacji i robotyki z procesami ręcznymi, zapewniając wysokie standardy jakości poprzez zastosowanie rygorystycznych procesów galwanicznych, które pozwalają na uzyskanie ponad 150 kolorów i wykończeń. TUPAI posiada certyfikaty norm ISO 9001-2015 i ISO 14001-2015, a zgodność z wymogami prawnymi i środowiskowymi to trwała troska, odgrywająca również ważną rolę na poziomie społecznym.
Tagi: tupai